Hakkımızda

Ülkemizde, karavanlara olan ilgi ve karavan kullanımı özellikle son yıllarda hızla büyüyor. Tatil, konaklama, seyahat gibi ihtiyaçlarda yeni ve güçlü bir alternatifin oluştuğuna şahitlik ediyoruz. İdeal Caravan’ın hikayesiyse, 25 yıl öncesine dayanıyor. Otomotiv, gayrimenkul ve finans sektörlerinde başarılarla dolu 25 yıllık uzmanlık… İşte bu bilgi, birikim ve deneyimimizi İdeal Caravan markasıyla ülkemizde oluşan karavan kültürünün yaygınlaşması adına kullanıyoruz.

81 il, 783.562 km²… Birgün pek çok yerde, kaliteli hizmetiyle İdeal Caravan parklarının olduğunu, yollarda karavanıyla seyahat eden insanların sayısının arttığını ve o karavanların çoğunun üzerinde İdeal Caravan logosunun yer aldığını hayal ediyoruz. Yıllar sonra binlerce ailenin hatıralarında yer alacak olmanın heyecanını taşıyoruz. Bugün, Avrupa'dan ithal ettiğimiz, Avrupa’nın önde gelen markalarının çekme karavan ve motokaravanlarını insanımızla buluşturuyoruz. İlerleyen yıllardaysa, kalite, konfor ve fiyatıyla adından söz ettirecek karavanlarımızla sektörün önde gelen markalarından olmayı hedefliyoruz.

“Özgürlük güzeldir” demiştik. Aslında özgürlük; tatil, seyahat ve konaklama alanlarında bir ihtiyaç. Bugün bu ihtiyaç kendini çok daha fazla hissettiriyor. Herkes rotasını özgürce çizip, gönlünce seyahat edip, yeni yerler keşfederken; biz de onlara sunmak üzere daha fazla yenilik için çalışacağız.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!